Steeds meer Nederlandse vestigingen van internationale bedrijven hebben medewerkers die het Nederlands niet vloeiend spreken. Toch gelden de Arbowet, REACH en CLP voor iedereen die in Nederland met chemische producten werkt. Een training die alleen in het Nederlands wordt gegeven, is dan een drempel. Mensen missen nuance, stellen minder vragen en de kennis beklijft minder goed.
Met de Engelstalige versie haal je die drempel weg, zonder in te leveren op inhoud. Het is dezelfde erkende opleiding met dezelfde diepgang. Alleen de voertaal verschilt. Voor zover bekend is dit de enige opleiding in zijn soort die in Nederland in het Engels wordt aangeboden.
De opleiding is bedoeld voor internationale medewerkers en expats die hier met chemische producten werken, en voor HSE- en QHSE-managers bij organisaties met een gemengd Nederlands-Engelstalig team.
Je volgt de CCSE on demand opleiding via losse modules. Kies één module voor een specifiek onderwerp, drie modules voor gerichte verdieping, of het volledige traject van negen modules voor de volledige certificering. Je start binnen 48 uur na aanmelding en hebt daarna zes maanden toegang.
Na een geslaagd examen ontvang je het officiële certificaat van de Stichting CCSE en mag je de titel Certified Chemical Safety Expert voeren. Hetzelfde certificaat als bij de Nederlandse opleiding.
